Reaktywacja wrocławskich szczypiornistów: Śląsk Wrocław powraca do gry w Lidze Centralnej

Wrocławscy piłkarze ręczni, reprezentujący barwy Śląska, są gotowi na powrót do rywalizacji w Lidze Centralnej. Ich pierwszym rywalem w nowym sezonie będą gracze ze Stali Mielec. Spotkanie odbędzie się o godzinie 12:30. Chętni, by dowiedzieć się więcej o planach trenera drużyny – Bartłomieja Koprowskiego na nadchodzący mecz oraz efektach etapu przygotowawczego, postanowiliśmy z nim porozmawiać.

Niezawodny trener nie krył swoich ambicji dotyczących nadchodzącego sezonu. Pytany bez ogródek o aspiracje drużyny, Koprowski podkreślił pragnienie walki o miejsca na czele rankingu. Koncentracją na każdym następnym meczu i konsekwentnym zdobywaniem zwycięstw, zamierza doprowadzić drużynę do awansu do Superligi. Trener jest świadomy, że w oczach wielu obserwatorów, wrocławska drużyna jest faworytem całej ligi.

Jednakże, mimo wysokich oczekiwań, Koprowski podkreśla wagę pokory i ciężkiej pracy. Muszą przede wszystkim skoncentrować się na solidnej pracy, intensywnych treningach, dokładnej analizie strategii przeciwników i dążeniu do jak najlepszej gry. To realistyczne podejście do wyzwań stanowi fundament filozofii trenera wrocławskiego zespołu.