40 milionów euro

Próba wysadzenia bankomatu. Mężczyzna miał niecny plan

Próba wysadzenia bankomatu. Na szczęście się nie powiodła

Próba wysadzenia bankomatu tym razem nie zakończyła się sukcesem. Bankomat jednak uległ lekkiemu uszkodzeniu, a sprawca zbiegł. Policja stara się ustalić jego tożsamość, aby odpowiedział za swój czyn.

Odgłos wybuchu w okolicach placu Powstańców Śląskich

Osoby przebywające w pobliżu placu Powstańców Śląskich mogli usłyszeć huk wybuchu. Miał on miejsce w okolicach 5 nad ranem w ostatni czwartek. Czy był to wybuch gazu w czyimś mieszkaniu albo petarda, którą bawił się jakiś nastolatek? Nie. Był to dorosły mężczyzna, który próbował zrobić skok życia i okraść bankomat. Chciał to zrobić za pomocą materiału wybuchowego, ale na szczęście mu się nie udało.

Sprawa dotyczy bankomatu, który znajduje się przed siedzibą banku Credit Agricloe. Mężczyzna, który próbował go wysadzić, zbiegł z miejsca zdarzenia, ale policja już jest na jego tropie.

Niecodzienne zdarzenie we Wrocławiu

Sytuacja, do której doszło w czwartek, nie należy do codziennych nie tylko we Wrocławiu, ale i w całej Polsce. Mało komu przychodzi do głowy zainicjowanie akcji rodem z serialu „Breaking Bad”. Na szczęście jednak bankomaty są na tyle solidne, że nie da się ich tam po prostu po amatorsku sforsować. Ale no cóż, próbować zawsze można.