Polski deweloper CL Property wprowadza innowacyjną inwestycję we Wrocławiu dla międzynarodowego giganta IT

W polskiej przestrzeni przemysłowo-logistycznej, silny gracz o nazwie CL Property, który specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych i wielozadaniowych powierzchni, symbolicznie wmurował kamień węgielny pod budowę swojego najnowszego projektu – obiektu Build-To-Suit (BTS) o nazwie Citylink Wrocław.

Inwestycja ta ma na celu dać polskiej gospodarce dodatkowy bodziec do rozwoju, a jej głównym beneficjentem będzie międzynarodowe przedsiębiorstwo z sektora technologii informacyjnych. Planowany budynek ma stać się kluczowym elementem w globalnej strukturze najemcy, ze szczególnym naciskiem na rozwijanie i testowanie technologii informatyczno-telekomunikacyjnych (ICT). Równocześnie, poprzez tę inwestycję, istniejące centrum technologiczne najemcy zostanie dodatkowo wzmocnione.

Nowo powstający obiekt będzie miał ponad 13 300 metrów kwadratowych powierzchni i stanie się własnością jednego odbiorcy. Na jego terenie znajdą się zarówno część laboratoryjna do prowadzenia badań, jak i biura oraz pomieszczenia technologiczne.