Podróże pociągiem z poseł Prawa i Sprawiedliwości Mirosławą Stachowiak-Różecką

Podczas najnowszej edycji Rozmów Dnia nadanych przez Radio Wrocław, gościem programu była Mirosława Stachowiak-Różecka. Jest ona nie tylko czołową postacią na listach wyborczych Prawa i Sprawiedliwości we Wrocławiu, ale również aktywnie angażuje się w kampanię wyborczą.

Zostało mniej niż półtora tygodnia do rozpoczęcia ciszy wyborczej. Jak kształtują się nastroje? Poseł Stachowiak-Różecka wyznała, że ostatnie dni przed tą datą są okresem intensywnych działań. Każda chwila jest wykorzystywana na spotkania i rozmowy z wyborcami, które mają na celu przekonanie ich do swojej kandydatury.

Poprzedniego dnia poseł odbyła podróż pociągiem przez całe nasze państwo. Konkretnie, trasa biegła z Olsztyna do Wrocławia. Miłośnicy mediów społecznościowych mogli śledzić jej podróż na bieżąco. Jak więc reagują obywatele, gdy spotykają polityka w tak niecodziennym miejscu jak pociąg?

Stachowiak-Różecka wyraziła się o reakcjach swoich rodaków w bardzo pozytywny sposób. Twierdzi, że ludzie są naprawdę sympatyczni i chętnie z nią rozmawiają. Niezależnie od tego, czy spotka się z nimi w pociągu, we Wrocławiu czy w innych miejscowościach Polski. Spotkania te charakteryzują się przede wszystkim miłą atmosferą, a także okazują poparcie dla jej działań, za co jest jej niezmiernie wdzięczna.