Patryk Kajderowicz nowym wicedyrektorem Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław

Patryk Kajderowicz, szkoleniowiec z licencją UEFA A i tytułem Trenera Edukatora PZPN, dołączył do grona pracowników Śląska Wrocław. Został on mianowany na stanowisko wicedyrektora Akademii Piłkarskiej WKS-u. Przez ostatnie półtora roku Patryk Kajderowicz był członkiem sztabu reprezentacji Polski U19. Pod jego kierownictwem drużyna ta awansowała do finałów mistrzostw Europy, w których zajęła piąte miejsce. Kajderowicz ma również doświadczenie we współpracy z klubami takimi jak Raków Częstochowa i Hutnik Kraków.

Przyjmując nowe stanowisko, Kajderowicz wyraził duże emocje: „To niezwykle szczególny dzień na mojej drodze zawodowej, ponieważ rozpoczęcie nowego wyzwania, jakim jest praca w roli wicedyrektora Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław jest prawdziwym zaszczytem, który oczywiście pociąga za sobą obowiązki.”

Kajderowicz nie tylko jest doskonałym trenerem, ale również sam aktywnie podnosi swoje kwalifikacje. Jest autorem i prelegentem na wielu konferencjach i warsztatach trenerskich. Przez ostatnie dwa lata prawie dwa tysiące trenerów i trenerek skorzystało z jego doświadczenia i wiedzy. Sam ciągle się uczy i rozwija, uczestnicząc w szeregach szkoleń, konferencjach oraz stażach trenerskich, zarówno w kraju, jak i za granicą.