Panthers Wrocław zmierzą się w konfrontacji futbolowej z wicemistrzami Europy, Stuttgart Surge

Nowy sezon Panthers Wrocław, który rozpoczął się w spektakularnym stylu z udziałem ponad 15 tysięcy kibiców na stadionie, trwa nadal. Już w najbliższą sobotę, 1 czerwca, o godzinie 17:00, drużyna z Wrocławia zmaga się z kolejnym potężnym przeciwnikiem – Stuttgart Surge, aktualnymi wicemistrzami Europy. Spotkanie odbędzie się na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu, a bilety na to emocjonujące wydarzenie sportowe są już dostępne do zakupu.

Wrocławscy Pantery, którzy triumfowali w niedzielne popołudnie pokonując Berlin Thunder 49:39, pragną kontynuować swoją serię zwycięstw. Ten mecz otwarcia sezonu rozgrywek European League of Football zgromadził rekordową liczbę 15 tysięcy fanów na Tarczyński Arenie, co stanowi historyczny rekord frekwencji dla klubu Panthers Wrocław.

Następne spotkanie zapowiada się równie ekscytująco, gdyż rywalem Panthers będą gracze ze Stuttgart Surge. Przypomnijmy, że to właśnie ten zespół stanął na drodze Panthers we Wrocławiu w ubiegłorocznym sezonie podczas fazy play-off w europejskiej lidze futbolu.

Spotkanie to, zaplanowane na 17:00 dnia 1 czerwca na Stadionie Olimpijskim, będzie nie tylko sportową rywalizacją, ale również imprezą rodzinna. Festiwal rozpoczyna się już o 14:00 z różnorodnym programem dla całej rodziny – od strefy atrakcji z DJ-em, food trucków, dmuchanych zabawek dla dzieci, stanowisk sponsorskich, klubowej maskotki aż po konkursy dla kibiców. Dodatkowo, komentarz na żywo będzie towarzyszył grze, ułatwiając zrozumienie wszelkich niuansów i strategii na boisku.