Nietypowy wypadek na wrocławskim moście Młyńskim: Rowerzystka zderzyła się z inną rowerzystką, a następnie uderzyła w tramwaj

W środowe poranki na mostach Młyńskich w mieście Wrocław wydarzył się niecodzienny incydent drogowy. Kobieta kierująca rowerem elektrycznym niespodziewanie zderzyła się z inną jadącą rowerzystką, po czym, nie zatrzymując swojej jazdy, uderzyła w nadjeżdżający tramwaj. Ze względu na te okoliczności została przewieziona do szpitala.

Dramatyczne zdarzenie miało miejsce w okolicach godziny 8:45 na jednej z wrocławskich ulic – Świętej Jadwigi. Incydent ten spowodował pewne utrudnienia w ruchu tramwajów, którym codziennie poruszają się mieszkańcy miasta.

Informacje o tym nietypowym zdarzeniu podała Aleksandra Freus, przedstawicielka policji we Wrocławiu. Z jej relacji wynika, że sprawczynią tego chaotycznego zdarzenia była kobieta w wieku czterdziestu kilku lat. Poruszała się ona na rowerze elektrycznym, gdy najpierw zderzyła się z inną rowerzystką, a po tym incydencie nieoczekiwanie uderzyła w tramwaj.

Kobieta, która była sprawcą tego incydentu, została przeniesiona do szpitala w celu leczenia odniesionych obrażeń. Ponadto musiała również ponieść finansowe konsekwencje za swoje działania – otrzymała mandat od odpowiednich służb.