Kolizja na ulicy Kamieńskiego we Wrocławiu

Na ulicy Kamieńskiego we Wrocławiu, w piątkowe popołudnie 17 listopada, około godziny 17:00 doszło do poważnej kolizji drogowej, w której uczestniczyły cztery samochody. Zgromadzeni na miejscu świadkowie zdarzenia relacjonowali, że Toyota była prowadzona przez młodą kobietę, która niespodziewanie zasłabła podczas jazdy. W wyniku tej sytuacji na miejskim odcinku drogi szybko utworzyły się znaczne utrudnienia w ruchu.

Wszystko rozegrało się na skrzyżowaniu dwóch ulic – Kamieńskiego i Poświęckiej. Na podstawie informacji od policji oraz zebranych relacji świadków, stwierdzono, że kobieta prowadząca Toyotę nie zastosowała się do zasad ruchu drogowego. Wyjeżdżając z podrzędnej dla ruchu ulicy Poświęckiej, nie ustąpiła pierwszeństwa innym pojazdom poruszającym się wzdłuż Kamieńskiego.

Zeznania osób obserwujących zdarzenie wskazują, że kobieta prowadziła pojazd w stanie bezwładnym, z opuszczonymi rękami i głową na kierownicy. To zachowanie doprowadziło do kolizji jej pojazdu z trzema innymi samochodami, które miały pierwszeństwo na tym odcinku drogi.