Już dzisiaj Śląsk zagra przeciwko Legii

Będzie to starcie prawdziwych gigantów. Będziemy świadkami meczu rozegranego między mistrzem oraz wicemistrzem Polski. Kilka miesięcy temu Legia przegrała, więc ma teraz okazję do rewanżu. Ale Śląsk pozwoli warszawianom się zdominować? Warto wspomnieć, że mecz będzie także debiutem pochodzącego z Ukrainy Serhija Pawłowa.

Rozgrywki pomiędzy Legią Warszawą a Śląskiem Wrocław odbędą się już dzisiaj, 21 stycznia. Początek meczu zaplanowano na godzinę 17.30.

Śląsk Wrocław okazał dominację

Widzieliśmy na żywo wspaniałą pasję zawodników z Wrocławia, ale niestety musiała się ona w końcu skończyć. Śląsk przegrał ostatnie dwa mecze – w Łańcucie i Stargradzie. Teraz mają szansę, aby znów udowodnić swoje mistrzostwo w starcia z jedną z najsłynniejszych polskich drużyn – Legią.

Jak sprawę widzą kibice? Wśród fanów Śląska Wrocław znajdziemy wielu niedowiarków, którzy patrzą pesymistycznie na dzisiejszy mecz. Wielu jednak wierzy, że ich lokalna drużyna cały czas ma w sobie moc, którą może wydobyć w każdej chwili. Przekonamy się o 17.30.

Bilety można kupić online, ale transmisję meczu możemy też obejrzeć w telewizji. Emituje ją Polsat Sport Extra.