Hańba na boisku: ojciec oglądający mecz zaatakował młodego zawodnika podczas turnieju piłkarskiego w Oleśnicy

Jedno z wydarzeń, które miało miejsce 10 lutego 2024 roku podczas turnieju piłkarskiego dla dzieci urodzonych w 2016 roku w Oleśnicy, wzbudziło ogromne oburzenie. W trakcie jednego z meczów rozgrywanych w miejscowej hali sportowej, doszło do skandalicznego incydentu. Ojciec jednego z młodych piłkarzy, nie mogąc powstrzymać emocji, wtargnął na boisko i zaatakował dziecko grające w drużynie przeciwnika.

Bezprecedensowy atak na 7-letniego zawodnika został udokumentowany dzięki nagraniu wykonanemu w celach szkoleniowych. Widać na nim, jak wysoki i dobrze zbudowany mężczyzna podbiega do chłopca i brutalnie go unosi, chwytając za koszulkę. Następnie rzuca go o kilkadziesiąt centymetrów w górę nad powierzchnię boiska.

Scena ta była świadkiem głośnych okrzyków i zamieszania na trybunach. Za agresywnym ojcem na murawę wtargnęły również inne osoby. Doszło do bójki, podczas której rozjuszony mężczyzna uderzył jedną z osób próbujących go powstrzymać. Tylko dzięki działaniom kilku osób udało się obezwładnić napastnika. Niewyobrażalne wydarzenia miały miejsce na oczach przerażonych dzieci.