Zwierzęta czekające na adopcję zaprezentowane na wystawie w Aquaparku Wrocław

Wrocławski Aquapark ma zaszczyt zaprezentować unikalną wystawę, która promuje adopcję zwierząt ze schroniska. Na ekspozycji prezentowane są psy i koty z TOZ Schroniska dla zwierząt bezdomnych we Wrocławiu, które szukają nowych domów. Goście parku mają szansę na bliższe poznanie tych uroczych stworzeń.

Obiekt ten, który w bieżącym roku pobił swój własny rekord, przyciągając 2 miliony odwiedzających, jest idealnym miejscem do promowania idei adopcji. Zarząd Aquaparku, zainteresowany wsparciem lokalnego schroniska, chciał przykuć uwagę ogromnej liczby swoich gości i zachęcić ich do poznania zwierzaków oczekujących na nowe domy.

„Chcieliśmy skorzystać z naszego miejsca jako najpopularniejszego obiektu rekreacyjnego we Wrocławiu, aby wesprzeć schronisko, które aktualnie jest domem dla prawie pół tysiąca zwierzaków.” – wyjaśnił Grzegorz Kaliszczak, prezes Wrocławskiego Parku Wodnego. „Promowanie adopcji wśród naszych gości to coś, co możemy zrobić, aby pomóc tym zwierzętom znaleźć nowe domy. Mamy nadzieję, że dzięki naszej wystawie, wielu podopiecznym TOZ-u uda się to szybko.”