Gwiazdy siatkówki uhonorowane na gali w Miliczu

W mieście Milicz odbyło się imponujące wydarzenie – gala, podczas której miało miejsce uroczyste odsłonięcie tablic poświęconych osobom, które swoją grą i zaangażowaniem zasłużyły na miejsce w Alei Gwiazd Siatkówki. Wśród upamiętnionych znaleźli się tacy gracze jak Michał Kubiak, Anna Barańska-Werblińska, Marcin Możdżonek oraz Kazimierz Wierzbicki.

Na gali obecny był również Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski, który także miał swój udział w odsłanianiu tablic. Zwrócił on uwagę, że bez burmistrza Piotra Lecha, nie doszłoby do zorganizowania tego eventu. To właśnie Lech, z niezachwianą determinacją, postawił na rozwój siatkówki jako sportu w gminie Milicz.

Przybylski dał również do zrozumienia, że planuje wesprzeć inicjatywę stworzenia centrum szkoleniowego dla siatkówki właśnie na terenie Gminy Milicz. Jak przyznał sam Marszałek, jest żarliwym zwolennikiem tego pomysłu. Dążenia te potwierdził słowami: „Jestem gorącym zwolennikiem tego pomysłu” – powiedział Cezary Przybylski, Marszałek Dolnego Śląska.