Decydująca bitwa na żużlowym torze: Motor Lublin kontra Betard Sparta Wrocław

W żużlowej PGE Ekstralidze nadchodzi czas finałowej konfrontacji. Tym razem na starcie spotkają się Motor Lublin i Betard Sparta Wrocław. Pierwsza odsłona rywalizacji zaplanowana jest już na niedzielę, 17 września, punktualnie o 19:15. Wszystko wskazuje na to, że będzie to emocjonujące spotkanie, które przyciągnie rzeszę fanów obu drużyn.

Scena dla rewanżu została umówiona na tydzień później – 24 września. Tym razem to Stadion Olimpijski we Wrocławiu stanie się areną zmagań. Jeśli więc zastanawiasz się, gdzie obejrzeć decydujące starcie pomiędzy Motorem a Spartą, jak zdobyć bilet na ten prestiżowy mecz, bądź który z zespołów ma największe szanse na zwycięstwo – odpowiedzi nadejdą niebawem.

To nie jest zwykły pojedynek – to starcie gigantów żużla! Z jednej strony Betard Sparta Wrocław – triumfator roku 2021. Z drugiej Motor Lublin – zwycięzca 2022 roku i obecny posiadacz tytułu mistrza ligi. Są to zarazem dwie najbardziej utytułowane drużyny ostatniego sezonu – wrocławianie uplasowali się na pierwszym miejscu, a lublinianie tuż za nimi na drugiej pozycji. Szczególnie znaczące jest fakt, że to właśnie Motor Lublin pokonał we Wrocławiu Spartę 49:41 w ostatnim spotkaniu rundy zasadniczej. Te zwycięstwo sprawia, że to lubelska drużyna jest stawiana jako faworyt do zdobycia tytułu w tegorocznym finale.