Autopomoc Wrocław – co oferują firmy w ramach pomocy drogowej na terenie Wrocławia?

Autopomoc Wrocław 24/7

Autopomoc we Wrocławiu, która jest do Twojej dyspozycji przez całą dobę każdego dnia to firma Hol-Max. Jako kierowcy nie możemy przewidzieć, że akurat dzisiaj o danej godzinie będzie potrzebna nam pomoc na drodze. Zazwyczaj awaria czy usterka przychodzi niespodziewanie, dlatego firmy zajmujące się niesieniem pomocy w takich sytuacjach muszą być w gotowości przez cały czas. W zakresie prac pomocy drogowej jest holowanie auta, transport samochodu na lawecie, lub autopomoc, czyli zbiór różnych drobniejszych pomocy związanych z samochodem. Tak więc jak wygląda pełna oferta autopomocy we Wrocławiu firmy Hol-Max?

Dowóz paliwa Wrocław i okolice

Firma Hol-Max swoje usługi świadczy na terenie miasta Wrocław oraz w jego okolicach. Jeśli myślisz, że problem pustego baku podczas podróży Cię nie dotyczy to niestety jesteś w błędzie. Nie każdemu udaje się dojechać do najbliższej stacji paliw podczas dłuższej trasy i nie każdy potrafi ocenić czy ilość posiadanego paliwa wystarczy nam na dotarcie do wspomnianej stacji benzynowej. Problem ten zawsze pojawia się niespodziewanie i lepiej wezwać autopomoc, która dowiezie nam odpowiednie paliwo niż narazić się na koszty związane z naprawą silnika.

Jeśli masz problem ze zmianą koła, wezwij fachową pomoc

Zmiana kół na drodze lub w warsztacie

Zmiana koła wbrew pozorom nie musi być łatwa. Na drodze może nas spotkać wiele przeszkód w postaci dziur, wysokich krawężników czy ciał obcych jak szkło lub gwoździe. Może się zdarzyć, że w naszym samochodzie brakuje odpowiednich narzędzi lub niemiłym zaskoczeniem jest, że zapasowe koło właśnie wymaga wymiany. Często jedna ze śrub nie daje się odkręcić lub awarii ulegają dwa koła. Jeśli nie jesteś w stanie poradzić sobie sam śmiało wezwij fachowców z Hol-Max, którzy szybko i sprawnie rozwiążą ten problem.

Drobne naprawy na drodze

Drobne usterki zdarzają nam się każdego dnia. Nie jesteśmy specjalistami więc nie zawsze możemy określić rodzaj i skalę usterki. Tak jak w przypadku zmiany koła możemy aktualnie nie posiadać odpowiednich narzędzi czy części, które trzeba wymienić. Jakich drobnych napraw dokonuje firma Hol-Max?

 • odblokowanie alarmu w aucie

 • otworzenie zatrzaśniętego zamka

 • wymiana żarówki i bezpiecznika

 • przesmarowanie bentiksu

 • sprawdzenie styków przewodów

 • naprawa lub wymiana opon

 • awaryjne uruchomienie silnika

 • dowóz paliwa

W każdym tym przypadku zapraszamy do wezwania autopomocy Hol-Max, która kompleksowo zajmie się wymienionymi drobnymi naprawami.

Jeśli nie posiadasz odpowiednich umiejętności awaryjne uruchamianie zostaw fachowcom

Awaryjne uruchamianie aut we Wrocławiu

Jeśli chodzi o awaryjne uruchamianie samochodu to rodzaj usterki, który częściej zdarza się w sezonie zimowym. Nie wyklucza to jednak możliwości rozładowania akumulatora również gdy temperatury utrzymują się powyżej zera. Do rozładowania akumulatora poza niskimi temperaturami dochodzi również gdy zostawimy włączone światła, włączoną lampkę wewnątrz samochodu czy włączone radio. Awaryjne uruchamianie wymaga odpowiedniej wiedzy i jeśli nie masz pewności, że zostanie wykonane dobrze warto wezwać autopomoc, która zrobi to profesjonalnie.

Awaryjne otwieranie aut

Awaryjne otwieranie samochodu to również problem kiedy nie zawsze jesteśmy w stanie poradzić sobie z tym sami. Jeśli chodzi o tę usługę firma Hol-Max zajmuje się nią w zakresie:

 • awarii zamka w drzwiach pojazdu

 • złamanego klucza

 • przemarzniętej uszczelki

 • zamarzniętego zamka

 • wymiany stacyjki

 • pomocy przy zablokowanej stacyjce

 • oczyszczania zamka

 • pomocy przy uszkodzonej blokadzie skrzyni biegów

 • wymiany zamka samochodowego

 • kluczyków zatrzaśniętych wewnątrz samochodu lub w stacyjce

Wyciąganie aut z rowu Wrocław

Ta usługa związana z autopomocą we Wrocławiu potrzebna jest nie tylko, gdy w wyniku wypadku czy stłuczki Twój samochód wpadnie do rowu. Zdarza się, że chcąc uniknąć takiego zderzenia z drugim samochodem lub ze zwierzyną, która nagle wyskoczy nam przed auto gwałtownie skręcamy i fakt nie dochodzi to wymienionych zdarzeń, ale nasz samochód ostatecznie ląduje w rowie. Do takiego stanu rzeczy najczęściej dochodzi zimą gdy nie dostosowujemy prędkości do panujących warunków, wpadamy w poślizg i kończymy w rowie. W takiej sytuacji warto wezwać specjalistów z Hol-Max, firma ta posiada odpowiedni pojazd z wyciągarką, dzięki czemu wyciągnie Twój samochód nie uszkadzając go.

Wyciąganie aut z parkingów podziemnych

Nie każda autopomoc we Wrocławiu jest nam w stanie pomóc gdy nasze auto utknie na podziemnym parkingu. Jest to miejsce, gdzie laweta nie jest w stanie wjechać i bezpośrednio zabrać samochód, np. do naprawy. Potrzebny jest specjalistyczny sprzęt, który właśnie posiada autopomoc Hol-Max. Jeśli chcesz więc żeby usługa została zrealizowana kompleksowo i profesjonalnie zgłoś się do fachowców.

Jeśli posiadasz AC, skontaktuj się z ubezpieczycielem w sprawie auta zastępczego

Assistance we Wrocławiu

Assistance to dodatkowe ubezpieczenie, które może wykupić każdy właściciel samochodu. Dzięki takiemu ubezpieczeniu w zależności od pakietu przysługuje nam auto zastępcze. Jeśli więc posiadasz AC i przytrafi Ci się awaria samochodu, która nie pozwoli Ci kontynuować jazdy gdzieś w okolicach Wrocławia to firma Hol-Max współpracuje z ubezpieczycielami i zagwarantuje Ci auto zastępcze. Wystarczy, że zadzwonisz do swojego ubezpieczyciela, a on powinien się wszystkim zająć.

Oferta autopomocy z Wrocławia jest obszerna i poza nią możesz także liczyć na holowanie samochodu lub transport na lawecie. Firma Hol-Max w swojej ofercie posiada także transport maszyn, wózków widłowych oraz holowanie TIR-ów. Jeśli szukasz profesjonalnej, rzetelnej i sprawdzonej autopomocy z Wrocławia serdecznie polecamy skorzystanie z usług tej firmy.

Artykuł powstał we współpracy z Hol-Max.

P.H.U. Hol-Max

ul. Przyjaźni 4e/7

53-030 Wrocław

Tel. 889333111