Apel policji o pomoc w identyfikacji osób związanych z brutalnym atakiem na młodego mężczyznę we Wrocławiu

Policja apeluje do społeczności o wsparcie w procesie ustalania tożsamości grupy osób, które zostały zarejestrowane przez system monitoringu. Wg śledczych, te osoby mogą być powiązane z surowym atakiem, który miał miejsce na początku listopada w pobliżu Dworca Głównego we Wrocławiu.

W ramach dochodzenia, Policja udostępniła zdjęcia oraz nagranie video z kamer monitoringu. Na tych materiałach widnieje grupa ludzi, którzy według prowadzących sprawę, mogli uczestniczyć w starciu, do którego doszło 6 listopada tuż przed północą. Miejsce zdarzenia to ulica Peronowa we Wrocławiu.

Jak podał mł. asp. Rafał Jarząb z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu: „Około godziny 23:45 6 listopada przy ulicy Peronowej doszło do ataku z użyciem niebezpiecznego narzędzia, w rezultacie czego poszkodowany został 26-letni mężczyzna. Funkcjonariusze stacji policji Wrocław-Stare Miasto podjęli szereg działań i ustaleń w tej sprawie, w tym również operacyjnych, jednakże do tej pory nie doprowadziły one do zatrzymania sprawców tego brutalnego czynu”.