Adršpach – ulubione miejsce Dolnoślązaków na weekend!

W nadchodzący weekend, zgodnie z tradycją, mieszkańcy Wrocławia oraz Dolnego Śląska planują wybrać się do Adršpachu w Czechach. Jest to popularne miejsce wśród podróżnych z tego regionu Polski, którzy chętnie odwiedzają urokliwą okolicę oraz słynne Skalne Miasto znajdujące się w bliskiej odległości od granicy polsko-czeskiej.

Takie wyjazdy są możliwe dzięki połączeniom kolejowym świadczonym przez Koleje Dolnośląskie, które działają między Wrocławiem a Adršpachem od 8 czerwca do 3 września. Przez całe lato, przyjemna podróż pociągiem prowadzi turystów ze stacji we Wrocławiu bezpośrednio pod wejście do Skalnego Miasta w Adršpachu.

Podczas promocji tych podróży, organizatorzy zwracają uwagę na ograniczoną ilość miejsc parkingowych dostępnych w rejonie atrakcji turystycznej. Z tego powodu, korzystanie z pociągu jako środka transportu wydaje się być doskonałym rozwiązaniem dla przyszłych gości. Dodatkowo, warto zaznaczyć, że bilety wstępu do Skalnego Miasta można nabyć online jeszcze przed wizytą, co pozwala zaoszczędzić pieniądze w porównaniu z ich ceną na miejscu.