9. Nocny Półmaraton Wrocławski – zmiany w komunikacji i utrudnienia związane z wydarzeniem

W sobotę, 17 czerwca br., zaplanowano rozegranie 9. Nocnego Półmaratonu we Wrocławiu. Impreza sportowa będzie miała swój początek o godzinie 22:00, jednak uczestnicy oraz mieszkańcy miasta powinni być przygotowani na utrudnienia już od wcześniejszych godzin. Wydarzenie wpłynie bowiem na reorganizację tras przejazdów, jak również zmiany w rozkładach jazdy tramwajów i autobusów.

Organizatorzy półmaratonu przewidują tymczasowe zamknięcie niektórych ulic dla ruchu kołowego. Dodatkowo właściciele samochodów zaparkowanych na tychże ulicach zostaną zobligowani do przemieszczenia swoich pojazdów w inne miejsce. Osoby korzystające z transportu miejskiego oraz kierowcy muszą więc liczyć się z pewnymi niedogodnościami związanymi z nocnym biegiem na dystansie półmaratonu we Wrocławiu.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi zmian w komunikacji miejskiej oraz utrudnień drogowych spowodowanych przez 9. Nocny Półmaraton Wrocławski. Umożliwi to lepsze przygotowanie się na ewentualne opóźnienia oraz wyznaczenie alternatywnych dróg dojazdu czy środków transportu w dniu wydarzenia.