Złodziejskie łupy odnalezione w mieszkaniach mężczyzn podejrzanych o serię włamań

Zarówno gotówka, jak i biżuteria, odzież, obuwie, perfumy oraz różnego rodzaju sprzęt elektroniczny to przedmioty, które udało się znaleźć funkcjonariuszom policji w domach dwóch podejrzanych o przypadki włamania do nieruchomości mieszkalnych oraz innych obiektów. Sprawcy, w wieku 33 i 52 lat, zostali zatrzymani i aresztowani. Władze policyjne prezentują zdobycze złodziei i apelują do osób, którym skradziono te przedmioty.

Dwaj mężczyźni o wieku 33 oraz 52 lata zostali zatrzymani przez policję za serię przestępstw mających na celu kradzież i włamanie do różnych typów budynków. Sąd postanowił zastosować trzymiesięczny areszt wobec tych mężczyzn.

Według prowadzonego dotychczas dochodzenia, udowodniono im na chwilę obecną dokonanie 12 aktów kradzieży poprzez włamanie, jednak śledztwo nadal jest prowadzone i może wykazać większą skalę ich działalności. Śledczy są przekonani, że działania sprawców były bardziej rozległe. Wyrażane są podejrzenia, że obaj mężczyźni, pochodzący z Gruzji, mogli działać na terenie całej Polski – takie informacje przekazuje starszy aspirant Aleksandra Freus pracująca w policji we Wrocławiu.