Zapowiedź siódmej kolejki Ekstraklasy: Śląsk Wrocław kontra Jagiellonia Białystok

W nadchodzącym spotkaniu siódmej kolejki Ekstraklasy, Śląsk Wrocław stawi czoła drużynie Jagiellonii Białystok. Ta potyczka ma wszystkie atuty, aby zapisać się jako prawdziwy hit ligowy. W starciu zobaczymy bowiem rywalizację trzeciej drużyny ligi – Śląska Wrocław z liderem tabeli – Jagiellonią Białystok.

Niemniej jednak, obraz sytuacji w ligowej klasyfikacji jest lekko zniekształcony ze względu na odkładanie meczów przez zespoły, które brały udział w rozgrywkach pucharów europejskich. Mimo to, gospodarze spotkania, czyli piłkarze Śląska Wrocław, mogą czuć się usatysfakcjonowani. Ostatni raz kiedy mogli cieszyć się z trzech zwycięstw ligowych pod rząd to listopad 2019 roku.

Jagiellonia Białystok z kolei, będąca obecnie w doskonałej formie będzie dążyć do przerwania tej zwycięskiej serii gospodarzy. Pod egidą trenera Adriana Siemieńca, zespół ten wygrał cztery ostatnie mecze i niewątpliwie będzie chciał kontynuować tę passę.

Obie drużyny są uznawane za te, które potrafią strzelić najwięcej goli w tym sezonie. To tylko dodatkowo podnosi oczekiwania co do emocji jakie dostarczy to nadchodzące spotkanie we Wrocławiu.

Początek starcia przewidziany jest na godzinę 12:30. Transmisję meczu będzie można śledzić na antenie Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport.