Zakończenie kompleksowej modernizacji Zalewu Radkowskiego gwarantuje atrakcje dla mieszkańców Dolnego Śląska!

Wielkim oczekiwaniem nie tylko mieszkańców Wałbrzycha, Kłodzka, Dzierżoniowa i Świdnicy, ale całego Dolnego Śląska, zakończyło się otwarcie Zalewu Radkowskiego po intensywnym dwuletnim remoncie. Całość prac kosztowała 5 milionów złotych, a środki na ten cel pochodziły z dofinansowania rządowego. W wyniku przeprowadzonej renowacji, w Zalewie pojawiło się wiele atrakcji, które z pewnością przyciągną tłumy. Do dyspozycji odwiedzających jest między innymi jeden z największych parków wodnych w kraju – Ninja Water Park.

Od 22 lipca bieżącego roku amatorzy kąpieli mogą cieszyć się możliwością skorzystania z Zalewu Radkowskiego oraz parku wodnego Ninja Water Park, który jest jednym z największych tego typu miejsc w Polsce. W planach jest jednak jeszcze więcej atrakcji – już od 29 lipca 2023 roku dostępna będzie kolejna część inwestycji. W ramach niej zostanie otwarta druga część kąpieliska, na terenie której znajdować się będzie splash tower – imponująca wieża ze zjeżdżalniami i impozującym, 10-metrowym wodospadem. Dodatkowo, najmłodsi goście będą mogli korzystać z natrysków atrakcji, a dorośli odwiedzić wyszukany bar koktajlowy i restaurację.

W związku ze startem tak ambitnej inwestycji, ceny za korzystanie z atrakcji mają być jak najbardziej konkurencyjne na tle innych ośrodków w regionie. Ponadto, mieszkańcy Radkowa będą mieli możliwość zakupienia specjalnego karnetu na całe wakacje.