Wynajem aut na minuty – nowoczesna usługa transportowa

Możliwość wynajęcia samochodu na minuty to jedno z największych udogodnień, z jakich obecnie mogą korzystać kierowcy w dużych miastach. Wygoda, oszczędność czasu i pieniędzy, minimum formalności – to kluczowe zalety tego rozwiązania.

Jak wynająć samochód na minuty?

W celu wynajęcia samochodu na minuty trzeba zainstalować na smarftonie aplikację PANEK CarSharing oraz zarejestrować w niej konto klienta. Niezbędne do tego są ważne prawo jazdy oraz karta płatnicza umożliwiająca dokonywanie płatności online. Po aktywowaniu konta użytkownik uzyskuje dostęp do wielu funkcji takich jak np. lokalizowanie wolnych pojazdów czy formularz służący zgłaszania usterek. Poza tym aplikacja potrzebna jest do tego, aby otworzyć samochód, zakończyć usługę oraz dokonać płatności za przejazd. Procedura zakładania konta w aplikacji zajmuje dosłownie chwilę i jest bardzo prosta – wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami.

Kiedy przydaje się samochód na minuty?

Opcja wynajęcia samochodu na minuty przydaje się w różnych sytuacjach, np. podczas zakupów lub kiedy trzeba dojechać na spotkanie czy odebrać kogoś z umówionego miejsca etc. Jest to rozwiązanie o tyle wygodne, że zapewnia całkowitą niezależność od taksówek oraz transportu publicznego. Auto na minuty to z pewnością idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które z samochodu korzystają raczej sporadycznie lub z uwagi np. na awarie nie mają dostępu do własnych czterech kółek. Oczywiście decydując się na wypożyczenie samochodu, trzeba brać poprawkę na konkretne potrzeby. Niekiedy zatem bardziej opłaci się wynająć auto na doby – Gdańsk to jedno z miast w Polsce, gdzie taka usługa cieszy się ogromną popularnością.

Dlaczego opłaca się wynajmować auta na minuty?

Wynajęcie auta na minuty przynosi wiele korzyści. Nade wszystko ułatwia poruszanie się po mieście. Ponadto kierowca nie ponosi wydatków na serwis, ubeczenie, wymianę opon czy tankowanie. Nie musi się również przejmować utratą wartości pojazdu, co dla właścicieli aut jest sporym utrapieniem.