Wstęp do wrocławskiego zoo coraz droższy

Ceny rosną i dotyczy to nie tylko żywności czy energii. Również rozrywka stała się dużo droższa i widzimy to między innymi na przykładzie naszego wrocławskiego zoo. Podrożały zarówno bilety normalne, jak i ulgowe.

Od teraz dużo więcej trzeba będzie zapłacić za wstęp do zoo we Wrocławiu. Ta popularna lokalna rozrywka nigdy nie należała do najtańszych, ale teraz koszty wzrosły jeszcze bardziej. Każdy bilet kosztuje teraz o 10 złotych więcej, co oznacza, że dorosła osoba będzie musiała zapłacić 70 zł, a dziecko 60.

Komu przysługuje bilet ulgowy do zoo?

Bilety wstępu do zoo zależą od kilku czynników. Podstawowa kwota to 70 złotych, ale jeśli spełniały określone kryteria, to możemy wejść na teren ogrodu zoologicznego taniej. Dzieci i młodzież ucząca się zapłaci 60 zł. Tyle samo kosztuje bilet dla emerytów i rencistów.

Wrocławskie zoo ciągle nie do przebicia

Ogród zoologiczny we Wrocławiu cały czas pozostaje w ścisłej czołówce tego rodzaju obiektów w Polsce. Bez względu na porę roku i okoliczności przybywają tam turyści z całego kraju. Choć znajdziemy w jego granicach wiele innych ogrodów zoologicznych, to ten wrocławski zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji.

Przeczytaj także: Pracownicy ZOO oburzeni na odwiedzających