Weksel na młodych talentów: Akademia Młodego Radiowca otwiera zapisy!

Akademia Młodego Radiowca szuka zdolnych i chętnych do rozwijania swoich umiejętności, dzieci i młodzieży między 10 a 15 rokiem życia. Serdecznie zaprasza na nadchodzącą edycję warsztatów dziennikarskich, które odbywać się będą w godzinach popołudniowych. Nowy cykl warsztatów rusza już 4 października, o godzinie 17:15.

Chętni mogą zgłosić swoje uczestnictwo kontaktując się pod adresem email: [email protected] oraz [email protected]. Alternatywnie, można również skorzystać z telefonu, dzwoniąc na numer: 71 78 02 420. Akademia z niecierpliwością czeka na zgłoszenia wszystkich potencjalnych uczestników.

Na warsztatach uczestnicy będą mogli doskonalić różne aspekty potrzebne do pracy w radiu. Przykładowo, poprzez trening emisji głosu i pracę nad dykcją, będą mogli poprawić jakość swojej mowy. Ponadto, nauczą się prezentować przed kamerą i zdobędą cenne umiejętności wystąpień publicznych.

Prócz tego, uczestnicy dowiedzą się, jakie obowiązki niesie ze sobą praca dziennikarza. Zyskają wiedzę o zbieraniu i redagowaniu informacji, oraz o tym jak właściwie prezentować je przed mikrofonem. Warsztaty stanowią też świetną okazję do poznania pracy prezentera radiowego oraz reportera z bliska.