Potężne zderzenie: mężczyzna wpadł pod tramwaj na ulicy Legnickiej

Na skrzyżowaniu ulic Legnickiej i Przedmiejskiej, w godzinach nocnych z czwartku na piątek, wydarzył się poważny wypadek. Mężczyzna, nieszanujący zasad bezpieczeństwa, przeszedł przez torowisko w miejscu gdzie jest to zabronione i został potrącony przez nadjeżdżający tramwaj.

Wcześnie rano, około 1.00, zdarzenie to przykuło uwagę mieszkańców Wrocławia. Mężczyzna stał się ofiarą swojego nieodpowiedzialnego zachowania, kiedy wpadł pod pierwszy wagon tramwaju. Zespół ratownictwa, składający się z kilku jednostek straży pożarnej oraz innych służb ratunkowych, natychmiast rozpoczął akcję pomocy. Dzięki wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu udało im się uwolnić poszkodowanego spod pojazdu i przewieźć go do szpitala.

Mieszkaniec Wrocławia w wieku około 30 lat został natychmiast przyjęty do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego przy ulicy Borowskiej. Jego stan zdrowia jest bardzo poważny – jest ranny w kilka organów i ma pękniętą czaszkę. Policja prowadzi śledztwo w celu ustalenia wszystkich szczegółów tego tragicznego wypadku.