Odsłonięcie piątej placówki Primark w Polsce, premierowo we Wrocławiu

We wtorek, 23 sierpnia, o godzinie 9:00 rano, w prestiżowym centrum handlowym Magnolia Park, nastąpi uroczyste otwarcie piątej polskiej filii sieci sklepów Primark. Tym samym, Wrocław będzie pierwszym miastem w kraju, gdzie klientów tej marki ucieszy obecność kas samoobsługowych, chociaż wyłącznie operujących bezgotówkowo. Dodatkowo, zapewnione zostaną też 5 konwencjonalnych kas.

Maciej Podwojski, dyrektor odpowiedzialny za sprzedaż na rynku Europy Środkowo-Wschodniej w firmie Primark, wyraził swoje duże podekscytowanie z powodu dynamicznego rozwoju sieci na terenie Polski. Potwierdzeniem tej ekspansji jest uruchomienie piątej placówki w kraju już w bieżącym miesiącu. Zapewnił również o silnym zaangażowaniu firmy w rozwój na terenie regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Z niecierpliwością czeka na otwarcie nowej placówki na Dolnym Śląsku, które jest gorąco oczekiwane przez cały zespół Primark.

Podwojski jest przekonany o tym, że unikalne doświadczenie zakupowe, które firma oferuje swoim klientom, spotka się z pozytywnym odbiorem również ze strony mieszkańców Wrocławia i okolicznych miejscowości. Wyrazy swojego entuzjazmu podkreśla zaproszeniem dla wszystkich na nadchodzące otwarcie nowego sklepu Primark.