Obchody 15-lecia Kolei Dolnośląskich: kody rabatowe na weekendowe bilety dla mieszkańców Dolnego Śląska

Kody rabatowe na Dolnośląskie Bilety Weekendowe rozsyłane są do skrzynek pocztowych mieszkańców Dolnego Śląska. Osoby, które otrzymają te kody, będą mogły skorzystać z atrakcyjnej zniżki – niemal 30 zł – na bilety, które normalnie kosztują 59 zł. Poniżej podpowiadamy, jak wykorzystać ten rabat i do kiedy można skorzystać z tej atrakcyjnej oferty.

Promocja została przygotowana przez Koleje Dolnośląskie, które obchodzą w tym roku swoje 15. urodziny. W ramach świętowania jubileuszu, kolejarze przygotowali specjalną pulę kodów rabatowych, dających aż 50% zniżki na zakup Dolnośląskiego Biletu Weekendowego.

Damian Stawikowski, prezes Kolei Dolnośląskich, mówi, że coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z usług oferowanych przez to przedsiębiorstwo. Jego zdaniem, promocja ma zachęcić niezdecydowanych do podróżowania pociągami, które są szybkim i wygodnym środkiem transportu na Dolnym Śląsku.

Bartłomiej Rodak, rzecznik prasowy Kolei Dolnośląskich, zauważa, że promocja to również forma promowania ich nowego kanału sprzedaży. W ciągu ostatnich czterech lat dokonano wielu inwestycji, takich jak zakup 31 nowoczesnych pociągów, otwarcie tras kolejowych, które były zamknięte od dekad, czy zwiększenie liczby kursów na już istniejących połączeniach. To wszystko przyczynia się do rosnącego zainteresowania usługami Kolei Dolnośląskich.