Mikołajkowe cheerleaderki na meczu Śląska Wrocław

Ostatni mecz Śląska Wrocław z Dolomitią Energią Trento wprawił w zachwyt wrocławskich kibiców. Wygrany 80:57 to prawdziwy powód do świętowania. Na meczu pojawiła się jednak jeszcze jedna gratka, która spodobała się kibicom.

Otóż mecz ozdobiły dziewczyny z grupy Cheerleaders Wrocław, które swoją choreografie i stroje dostosowały do zbliżającego się okresu świątecznego.

Stroje oczywiście miały na celu nawiązywać do świętego Mikołaja, a podczas występu w tle leciały świąteczne piosenki. Efekt był naprawdę zaskakujący.

Cheerleaders Wrocław

Cheerleaders Wrocław to grupa młodych kobiet, które wspierają wrocławskich koszykarzy swoimi tanecznymi występami. Nie da się zaprzeczyć, że to bardzo ciekawe urozmaicenie meczu.

Oczywiście cheerleaderki nie są tak popularne jak w stanach. Za oceanem jest to normą, że towarzyszą one praktycznie każdym rozgrywkom sportowym. U nas nie wszyscy są do tego przekonani, więc ta dziedzina wciąż jest niszą.

Świetny mecz z Dolomitią Energią Trento

Mikołajkowe cheerleaderki pojawiły się podczas meczu, w którym Śląsk Wrocław grał przeciwko Dolomiti Energii Trento. Był to świetny dzień dla wrocławian, gdyż wygrali oni aż 80:57. Kibice mieli więc solidne powody do radości.