Letnie wakacje w okolicy

Sezon letni 2023 zbliża się wielkimi krokami, a Ośrodek Wypoczynkowy Nad Stawami w Białym Kościele już szykuje się na przyjęcie gości. Sezon wysoki rozpoczyna się 15 czerwca, a my sprawdziliśmy wszystkie informacje dotyczące biletów wstępu oraz cen za wynajem domków. Ten malowniczy zakątek Dolnego Śląska, zlokalizowany u podnóża wzgórz niemczańsko-strzelińskich (w pobliżu Wrocławia), sprawi, że poczujesz się jak w luksusowym kurorcie.

Ośrodek ten jest idealny dla tych, którzy pragną spędzić upalne dni w bezpiecznym i atrakcyjnym miejscu, korzystając z opalania, kąpieli wodnych oraz zabaw z dziećmi. Białym Kostele oferuje turystom komfortowe i nowoczesne domki, różnorodne atrakcje dla dzieci i dorosłych, co gwarantuje świetną zabawę na długie, letnie dni.

Główną atrakcją ośrodka jest przepiękna, szeroka plaża piaszczysta oraz kąpielisko wodne, które są strzeżone w trakcie sezonu wakacyjnego codziennie między godziną 10:00 a 18:00. Młodsze dzieci znajdą tutaj brodzik z zjeżdżalnią do swobodnej zabawy, a także plac zabaw na piasku, który z pewnością zapewni im mnóstwo radości i niezapomnianych chwil.