Gigantyczny przetarg AMW we Wrocławiu: od narzędzi do fotela dentystycznego

Wrocławski Oddział Regionalny Agencji Mienia Wojskowego (AMW) szykuje się do przeprowadzenia ogromnego przetargu już we wrześniu. Na sprzedaż będą dostępne przedmioty z różnych kategorii, takie jak narzędzia, elementy umundurowania, pojazdy oraz sprzęt specjalistyczny. Nie zabraknie również unikalnej pozycji – fotelu dentystycznego. Zatem każda osoba może znaleźć coś dla siebie. Aby dowiedzieć się więcej na temat dostępnych przedmiotów oraz ich cen, wystarczy kliknąć w zdjęcie.

Agencja Mienia Wojskowego organizuje przetargi w swoim wrocławskim oddziale kilkukrotnie w ciągu roku. Dzięki tym wydarzeniom, istnieje szansa na zakup niecodziennego sprzętu, którego nie można znaleźć ani w tradycyjnym sklepie, ani na stronie internetowej AMW. Najbliższa okazja do nabycia unikalnych przedmiotów pojawi się 27 września, kiedy to odbędzie się kolejny przetarg w stolicy Dolnego Śląska.

Zgodnie z informacjami udzielonymi przez wrocławską Agencję Mienia Wojskowego, oferty będą otwierane 27 września 2023 roku, dokładnie o godzinie 10:00. Miejsce otwarcia ofert to Oddział Regionalny AMW we Wrocławiu, zlokalizowany przy ulicy Zwycięskiej 39.