Depilacja laserowa – idealna metoda usuwania włosów?

Depilacja laserowa w ostatnich latach stała się bardzo popularnym zabiegiem spośród wszystkich sposobów usuwania niechcianego owłosienia. Terapia tego rodzaju niesie za sobą wiele korzyści. Wśród nich wyróżnia się efekt gładkiej i zadbanej skóry, wysoka higiena ciała oraz komfort funkcjonowania każdego dnia.

Depilacja laserowa – idealna metoda usuwania włosów?

Depilacja laserowa Warszawa wykorzystująca technologię lasera Mediostar Next Pro gwarantuje doskonałe efekty redukcji owłosienia niemalże z każdej okolicy ciała. Warto podkreślić, że urządzenie wyposażone jest w dwie długości światła obejmujące 810 i 940 nm. Dzięki temu zastosowaniu obie długości światła wzajemnie się uzupełniają przyczyniając się do jeszcze lepszych efektów terapii. Nowoczesna technologia jaką jest laser Mediostar Next Pro wyposażony jest również w system chłodzenia skóry, a także system ogniskowania TAPER, który do minimum zmniejsza ryzyko wystąpienia skutków obocznych.

Z kolei dostępność trzech różnych wielkości głowic sprawia, że zabiegi przeprowadzane są w sposób precyzyjny jednocześnie zachowując przy tym bezpieczeństwo oraz szybkość samego zabiegu.

Warto podkreślić, że technologia lasera Mediostar Next Pro daje możliwość wykonywania zabiegów depilacji laserowej trybem smooth pulse. Dzięki temu depilacja laserowa może być wykonywana w sposób ciągły, a więc bez odrywania głowicy lasera od powierzchni skóry. Zjawisko to przekłada się również na fakt, że zabieg laserowego usuwania owłosienia można przeprowadzić w krótszym czasie, co ma szczególne znaczenie przy zabiegach obejmujących duże powierzchnie ciała.

Depilacja laserowa – zalety

Warto podkreślić, że depilacja laserowa to przede wszystkim codzienny komfort funkcjonowania oraz poprawa własnego samopoczucia. Szczególnie sprawdza się u osób aktywnych fizycznie (sportowców) jak i kobiet ceniących sobie w dużym stopniu wygodę.

Dlaczego jeszcze warto pozbyć się niechcianego owłosienia?

 • redukcja stanów zapalnych w obrębie mieszków włosowych;

 • pozbycie się zjawiska wrastania włosków;

 • wysoka higiena ciała;

 • mniejsza potliwość;

 • zmniejszenie nieprzyjemnego zapachu (szczególnie latem);

 • wygładzenie powierzchni skóry w każdym miejscu na ciele;

 • wysoki komfort w sytuacjach intymnych;

 • nieinwazyjne leczenie skóry;

 • zwiększenie pewności siebie oraz własnego samopoczucia;

 • brak okresu rekonwalescencji po zabiegu;

 • spontaniczność i beztroska na co dzień, a także w okresie wakacji;

 • poprawa wyglądu skóry (eliminacja podrażnień oraz przebarwień skóry przy permanentnych problemach związanych z naskórkiem);

 • efekt gładkiej i zadbanej skóry każdego dnia.

Podsumowanie

Bez wątpienia depilacja laserowa to obecnie najskuteczniejsza metoda usuwania niechcianego owłosienia, co czyni ją również idealnym rozwiązaniem dla kobiet ceniących swój czas oraz komfort życia. Oprócz wysokiego poziomu wygody niesie za sobą wiele zalet w postaci gładkiej i zadbanej skóry ciała. Po wykonaniu całej serii zabiegów naskórek zyskuje lepszą kondycję, a także prezencję. Warto podkreślić, ze depilacja laserowa nie tylko usuwa włosy po względem estetycznym, ale również medycznym, lecząc skórę z problemów jakim jest wrastanie włosów, podrażnienia po goleniu oraz zjawisko zapalenia mieszków włosowych.