Aquapark Wrocław

Dolnośląskie posiada wiele miast wartych odwiedzenia i spędzenia w nich trochę czasu. Jednym z nich, które najbardziej zachwyca i przyciąga turystów swoim atrakcjami turystycznymi, jest Wrocław, które w 2016 roku posiadał miano Europejskiej Stolicy Kultury. To tutaj na ulicach możesz spotkać słynne rzeźby krasnoludków, których rozstawianie rozpoczęło się w 2001 roku. Obecnie na terenie Wrocławia znajduje się ponad 120 krasnoludków! Miasto to cieszy się bogatą zawartością cennych, historycznych zabytków, malowniczych uliczek, urokliwą atmosferą oraz miejsc pełnych rozrywki i zabawy. Dużą popularnością szczyci się zlokalizowany na osiedlu Huby Aquapark Wrocław. Obiekt znajduje się niedaleko Wzgórza Andersa oraz otwarty jest przez cały rok. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Zdecydowanie jedną z najlepszych atrakcji miasta jest Aquapark Wrocław.

ZOO we Wrocławiu – co jeszcze warto odwiedzić z rodziną?

Każdy, kto przyjeżdża do Wrocławia na rodzinny weekend, pierwszą atrakcją, która przychodzi na myśl, jest ogród zoologiczny we Wrocławiu. Nic dziwnego, na terenie zoo znajduje się ponad 13 tysięcy zwierząt reprezentujących około 1100 gatunków. Dzieci i młodzież uwielbiają przyjeżdżać do ogrodu zoologicznego, a ten we Wrocławiu cieszy się mianem najchętniej odwiedzanego ZOO w Polsce. Natomiast, jeżeli przyjeżdżasz na dłużej z rodziną i zastanawiasz się, gdzie Twoje pociechy mogą spędzić wspaniałe chwile, zdecydowanie warto odwiedzić Aquapark Wrocław. ZOO może być czasem ryzykowne, jeżeli Twoje dziecko jest bardzo małe, w związku z czym masz obawy, że przestraszy się na widok krokodyla, niedźwiedzia, hipopotama i innych stworzeń, które wzbudzają dreszcze nawet u dorosłych. Na ratunek super zabawy młodszych powstał Aquapark Wrocław, który oprócz wymyślnych, ekstremalnych atrakcji, posiada również te bardziej spokojne, idealne dla maluchów.

Aquapark Wrocław – Dziecięca Zatoka

Park wodny we Wrocławiu to nie tylko miejsce dla młodzieży i dorosłych, którzy w wodzie czują się jak prawdziwa ryba. Aquapark Wrocław posiada w swojej ofercie bogatą gamę miejsc, które nie wymagają umiejętności pływania tudzież odpowiedniego wieku. To miejsce, gdzie spokojnie możesz spędzić czas z maluszkiem na przykład w strefie o nazwie dziecięca zatoka. To basen podzielony na dwie części – dydaktyczną, gdzie najmłodsi stawiają swoje pierwsze postępy w pływaniu oraz rekreacyjny brodzik ze zjeżdżalnią i fontannami przeznaczony dla zabawy małych dzieci pod okiem rodzica. Cała strefa zaadaptowana została w taki sposób, aby rodzice czuli się w niej komfortowo, bawiąc się z dzieciakami, a tym samym nie przeszkadzają młodym pływakom w lekcji.

Aquapark Wrocław – cennik biletów

Lista cenowa obiektów na terenie Aquapark Wrocław jest bardzo długa i rozbieżna. Dzieli się na poszczególne strefy, ulgi, karnety itp. W celu głębszego zapoznania się z ofertą biletów warto odwiedzić stronę internetową Aquapark Wrocław. Cennik znajdujący się w zagospodarowanej w tym celu zakładce jest bardzo dokładny, przejrzysty i szczegółowy, w związku z czym rozwieje wszelkie wątpliwości odnośnie wejść. Aquapark Wrocław to centrum o charakterze sportowo-rekreacyjnym utrzymane w bardzo nowoczesnym stylu. Na terenie obiektu czeka na Ciebie wiele atrakcji zarówno sportowych, wypoczynkowych, jak i relaksacyjnych. Można tutaj przyjechać o każdej porze roku bez względu na pogodę za oknem. Budowa Aquapark Wrocław zajęła trzy pełne lata, a od oficjalnego otwarcia w 2008 roku jest stale odwiedzany przez mieszkańców oraz turystów Wrocławia.

Aquapark Wrocław – godziny otwarcia obiektu

Park wodny we Wrocławiu dostosowany jest do spełnienia wszelkich potrzeb klientów. Nikt nie wyjdzie stąd niezadowolony. Do dyspozycji znajdują się tutaj baseny sportowe, rekreacyjne, zewnętrze, wiele zjeżdżalni, nietuzinkowe jacuzzi, zatoka dla dzieci oraz tak zwana leniwa rzeka. Ponadto, Aquapark Wrocław posiada bogatą ofertę Wellness i Spa z saunami, masażami wodnymi oraz łaźniami. Jeżeli nie jesteś fanem wodnych zabaw, z pewnością spodoba Ci się na terenie Saunarium w Aquapark Wrocław. Godziny otwarcia parku wodnego są różne w odrębnych strefach. W celu zapoznania się ze szczegółowym planem otwartych i zamkniętych drzwi obiektu warto zajrzeć na stronę Aquapark Wrocław.